Kategorie e-shopu

cokoladova-fontana-cf23n
 

Čokoládová fontána CF12, 23 cm

Čokoládová fontána CF12C je ideální fontánou pro malé rodinné oslavy a dětské party. Snadno se ovládá dvěma tlačítky - jedním tlačítkem se zapíná ohřev a druhým pohon šneku.
Prodejní cena479,00 Kč
Prodejní cena bez DPH395,87 Kč
Sleva
Cena / kg:

Čokoládová fontána CF12C je ideální fontánou pro malé rodinné oslavy a dětské party. Snadno se ovládá dvěma tlačítky - jedním tlačítkem se zapíná ohřev a druhým pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby.

Čokoládová fontána CF12C potřebuje pro vytvoření kaskádového efektu přibližně 300 gramů čokolády. Je dodávána v sestaveném stavu a je připravená k okamžitému použití. Je zabalena ve zdařilém dárkovém obalu. Všechny části čokoládové fontány přicházející do styku s čokoládou jsou vyrobeny z plastu vhodného pro styk s potravinami.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána CF12C díky malým rozměrům nezabere mnoho místa při uskladnění. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně CF12C můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu zde. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána CF12C, 23 cm je určena pouze pro použití v domácnosti. Doporučená doba použití cca 1 hodina za den. Není určena pro každodenní použití.

 

Parametry čokoládové fontány:
Výška fontány: 23 cm   Materiál základny: 
plast
Výška kaskády: 9 cm   Materiál nádoby: nerezová ocel
Průměr nádoby: 16 cm   Materiál šneku: plast
Objem nádoby: 500 gramů   Materiál věže: plast
Minimální množství čokolády: 
300 gramů   Napětí / Příkon: 220 V / 32 W