Bílá čokoláda do fontán Sephra 907 g

Datum minimální trvanlivosti do 18.12.2019. Bílá čokoláda pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Tuto čokoládu do fontány si nechává vyrábět velký americký dodavatel čokoládových fontán, firma Sephra u největšího světového zpracovatele čokolády, belgické firmy Callebaut.
Prodejní cena329,00 Kč
Prodejní cena bez DPH286,09 Kč
Sleva
Cena / kg:362,73 Kč

Datum minimální trvanlivosti do 18.12.2019.

Bílá čokoláda pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Tuto čokoládu do fontány si nechává vyrábět velký americký dodavatel čokoládových fontán, firma Sephra u největšího světového zpracovatele čokolády, belgické firmy Callebaut. Stejně jako další čokolády pro čokoládové fontány i tato čokoláda vyniká vysokým obsahem kakaového másla a krásně ve fontáně teče.

Čokoláda je ve formě pecek, je balena v ZIP sáčku a můžete po otevření nespotřebovanou čokoládu jednoduše znovu uzavřít, stejně jako je tomu u skutečné belgické čokolády Callebaut. Čokoládu je možné rozpouštět přímo v sáčku, ale tato varianta není výhodná z důvodu velkých ztrát čokolády, která ulpí na stěnách sáčku. Doporučujeme odsypat potřebné množství a rozpustit je přímo ve fontáně nebo v mikrovlnce.

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, přírodní aroma: vanilka, emulgátor: sojový lecitin. Může obsahovat stopy ořechů.

Obsah kakaa: 28 %

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2428 kJ (580 kcal); tuky 39 g (z toho nasycené mastné kyseliny 25 g); sacharidy 53 g (z toho cukry 53 g); bílkoviny 6 g; sůl 0,08 g.

Balení: 907 g

Dodavatel: Sephra

Skladovat při teplotě 12 – 20 °C, relativní vlhkosti vzduchu maximálně 70%. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na místě bez vůní a pachů.